Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Dobro je sto smo dobveli Petkovica i sto je potpis na 4 godina .....Posle duzeg vremena neko da potpise a da nije pozajmica i ugovor od 1 god :D

Resili smo pitanje beka na duzi period , decko ima veliki potencijal , ocekujem i da ce zaigrati za A Reprezenntaciju :wink:

Ae sto pre jos Stoper , vezni , 2 spica..../:BB

moze 1 spic,ali da onda dobijemo pleja :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pristao bi ja da ne dodje niko u napadu za jednog krstenog pleja.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
...potpis, potpis, potpis..........i na kraju opet "pravimo" tim samo za domace livade....
jbg da dobijemo cigane derbi ili dva, da uzmemo titulu i navijaci ce biti zadovoljni, a lopuze ce se i dalje hvaliti kako su najuspesnija uprava na svetu, ipak je ovom Partizanu najbitnije da bude prvi (jer, jelte mi smo Partizan) odnosno da bude ispred cigojnera (jer, jelte sta ce lakse umiriti milione navijaca)... :puke:puke

izvinite na neverovatnom pesimizmu i mracenju, ali meni se vise jedu govna od domacih talenata, igraca koji su najbolji u JSL, igraca koji su dosli da se kod nas oproste od kopacki i nekih stranaca kojima u CV pise da su igrali u jednoj od najjacih liga na svetu i da su, naravno, crnci...
Ne zelim da omalovazavam bilo kog igraca, sve su to donekle kvalitetna "deca", ali za evropu "donekle" nije dovoljno, to prolazi jos samo po Srpskim livadama, svi ti povratnici su igrali maestralan fudbal..ali nekad davno, to je ironija koja se najbolje shvata da je jedan SASA ILIC, kod koga se sa ivice svemira moze videti da VISE NE MOZE DA IGRA i da je kopacke trebao da okaci uveliko (svaka mu cast za vrhunski kvalitet koji ima, ali koji je svoje odigrao - proslo vreme, svakom dodje "kraj" karijere, nekom pre nekom kasnije), covek koji mi je juce u 12. minutu u jednom snimku delovao kao da ce da se izvrne svaki cas, dusa mu bre u nosu, da je on takav bolji od 90% naseg tima!!ej bre....nemate pojma koliko mi ga je zao kad ga gledam..vidi mu se bre u ocima da pizdi sto nema ko da istrci umesto njega, sto on takav kada jedva trci mora da igra i da pokusava da nas vadi iz govana..(a tu se i ogleda njegova velicina, cenim da bi igrao dok se ne srusi i ne bi se povukao sa terena)
stranci jbg ni ne znaju gde dolaze pa im oprastam...

jebem ti fudbal i sve kad mi moramo da dovedemo 10 igraca da bi eventualno sa jednim pogodili...

svake smo bre godine slabiji nego prethodne! molim one koji su boljeg pamcenja da me podsete kada smo poslednji put jedne godine imali tim koji je bio jaci od tima iz prethodne godine! kada se poslednji put to desilo?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Po meni je steta ako Gulan bude rezerva Volkovu ili obrnuto tj da jedan od njih dvojica greje klupu...a i steta bi bila da vratimo malog Petrovica na tribine odnosno u Teleoptik, mislim da je decko zasluzio da bude bar zamena levom beku i da ulazi u igru sa vremena na vreme...zreo je, dobro za njegov napredak i za Partizan...
Nadam se da Vuk razmislja o opciji da Vovu gurne napred u vezni na levo krilo, to je igrao u Serifu pre nego sto je dosao kod nas, to igra i u CG-reprezentaciji (i bolje se snalazi nego na beku)...
Na levom beku ostaviti Gulana a Petrovica za zamenu...
Ako je realno da dovedemo Drincica, i potpisemo Pantica vec jednom, imali bi solidne bekove i za nase uslove jako dobar vezni red : Djemba, Drincic, Zivkovic, Pantic, Volkov, Ninkovic...

Edit: Evo dok sam kucao moje snove, ispalo nema nista od Drincica :-(

Takodje ne treba da se zaboravi ni da je ipak Gulanu primarna pozicija zadnji vezni i da moze da standardni levi bek bude Vova ( back-up Petrovic) a Gulan da se prebaci na zadnjem veznim gde bi se rotirao sa S.Markovicem u tandemu sa DjDj .
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
U košarci uvek žudimao za 2, a ti ovde žudiš za jednim...baš si skoroman...
Mislim, a šta znači play u fudbalu...dođe sad i poveže nam igru ? Može biti da je tu fora...
Jbg drugar... Ono sto Toti radi u Romi, ono sto Hamsik radi u Napoliju, sto je Kaka u Milanu, Moreira i Vukic u Partizanu, Ilic iz mladjih dana itd... Ako mislis da plej u fudbalu nista ne znaci, jbg onda...
Mi bi bili duplo bolja ekipa da imamo vezu izmedju odbrane i napada.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Slazem se za poslovodju ali nam treba i napadac jer Kojic se samo u papirima vodi kao takav. Mislim da ce Fofana biti zmaj cim prestane radni strajk srednjeg reda.
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Marko Petkovicu, dobrodosao medju crno-bele! Momka kao i Dovla, znam licno. Dobar momak, na mestu, fin, kulturan... :) jeste da vuce na onu stranu brda, ali ce da gine za nas maksimalno, to se ne dovodi u pitanje. Verujem da smo sada resili pitanje desnog spoljnjeg na duzi period, pod duzim mislim makar dve sezone. Dobar u defanzivi, u napadu koristan, dobar centarsut, verujem da ce Marko biti pun pogodak...
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Pazi, nama su odbrana i napad ocajni, ali zato nemamo vezni red da to poveze, mozda je bolje tako jer u suprotnom moze doci do sinergijskog efekta. :D

Salu na stranu, odavno nam treba plej, iako je uloga plejmejkera u modernom fudbalu manja nego pre i sada se ti zadaci plejmejkera dodeljuju vecem broju igraca, treba nam neko da podeli loptu, tacan, siguran, lucidan pas, a da ima snage za 90 min. Mo, Vukic i Ilic iz mladjih dana idealan tip igraca, ali tesko da cemo to naci.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ne treba nama plej (ok, nije i da ne treba) , ali radije cu da gledam Ninkovica kako igra nego opet nekoga poluigraca da placamo 70-80 hiljada, dok on prima 10 puta manje i ceka sansu, a nije losiji sigurno. Kada bi doveli klasu neku, onda ok, ali JSL pojacanje < Ninkovic. Kada ce dobiti sansu ako ne sada. Napadac nam treba, a i stoper je veoma bitna stvar, cak i bitnija od zadnjeg veznog. Opet se pljuje po Sasi Markovicu, kao da ste zaboravili kako je igrao derbi recimo, imao je on itekako dobrih partija,a dobar si onoliko koliko i ostatak ekipe. To sto igra ono sto ne bi trebao, to je problem trenera... Isti trener ga je tada iskoristio na pametan nacin, a sada i ne bas (iako i nije on toliko los, koliko se prica i u ovim utakmicama)
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.224
Reaction score
33.638
Локација
vaginamandibularia
šta će nama plej, koga da razigrava? Drugo, takav igrač vredi milione, i oko njega se ekipa pravi na duži rok. Kod nas svako za koga bilo ko pokaže interes pakuje koofere. Uz takvu politiku, tonemo sve dublje.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Pazi, nama su odbrana i napad ocajni, ali zato nemamo vezni red da to poveze, mozda je bolje tako jer u suprotnom moze doci do sinergijskog efekta. :D

Salu na stranu, odavno nam treba plej, iako je uloga plejmejkera u modernom fudbalu manja nego pre i sada se ti zadaci plejmejkera dodeljuju vecem broju igraca, treba nam neko da podeli loptu, tacan, siguran, lucidan pas, a da ima snage za 90 min. Mo, Vukic i Ilic iz mladjih dana idealan tip igraca, ali tesko da cemo to naci.

moze se naci sigurno, samo da se malo otvorimo sa parama. trziste je ogromno, a nas jebe sto zavisimo od par menadzera. da se to preceslja, siguran sam da si mogao naci igrac sa cv-jem moreire. platis pola 500-700 hiljada za obestecenje, plata 300 soma i Bog da nas vidi. sve to moze, ali qrac...postali smo clanovi sponzorskog pula partije koja je non stop u vladi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.750
Reaction score
29.607
Локација
Beograd
...
Opet se pljuje po Sasi Markovicu, kao da ste zaboravili kako je igrao derbi recimo, imao je on itekako dobrih partija,a dobar si onoliko koliko i ostatak ekipe. To sto igra ono sto ne bi trebao, to je problem trenera...
...
Opet ponavljam da nemam ništa lično protiv igrača, za koje mislim da ne poseduju osnovne fudbalske stvari da bi se uspešno bavili zanimanjem fudbalera - samo imam protiv da budu u našem timu...ili bar u prvih 11...
Evo, kaži mi ti, ili bilo ko drugi, koje je mesto koje bi Saša Marković uspešno zauzeo u nekoj našoj formaciji?
Zadnji vezni mu ne odgovara, centarfor nije, krilni napadač nije, odbrambeni - nije, plej nije...
Golman? Nije.
Jel ima neko mesto u timu a da ga nisam pomenuo?

Što se tiče ,,pleja,, - moguće je, da u modernom fudbalu, u timovima gde se svi kreću napred-nazad, svi se otkrivaju na vreme, sve lopte daju na prvu-drugu, svi su dostojno tehnički i taktički obučeni, plej i nije tako neophodan, ali nama, sa našim ,,stilom igre,, i profilima igrača koje imamo - jeste!
Itekako jeste!
Da pomogne štoperima koji ne mogu da udele loptu ka sredini...
Da pomogne zadnjem veznom da ima kome da doda loptu...
Da napadačima koji ne umeju sami da prođu igrača, da loptu ,,kao na tacni,, koju bi oni samo sproveli u mrežu...
Da se i sam ubacuje iz sredine u špic, i postiže golove...
Malo li je?!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Треба нама штопер и задњи везни, пустите ви плеја. Иначе, по неком мом схватању модерне игре и како је ја замишљам, по мени је плеј изумрла позиција и беспотребни давитељ лопте. Крила су та која уласком у средину могу дириговати игру и дијелити пасове, а тзв. плеј би требао бити фигуративно стуб између крила који лопту из прве додаје крилима или нападачима; дакле, играч који не задржава лопту ни секунде код себе. Нешто слично је Вукић играо, међутим Вукић је имао несрећу да игра са споријим и недовољно експлозивним крилима, као што су Бабовић, Илић, Томић.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ajde ovaj Petkovic iz OFK-e da nam pokrpi desnog beka dobrodosao umesto Aksenta koga moram da pohvalim da se popravio malo narocito ofanzivno ali ovaj ce da pojaca konkurenciju ovlas pogledah Milevu ko da pravimo tim za LS?

Opet euforija na Rankovu ergelu(doduse Djurdjevic ali samo umesto Kojica je i neki mini poslicak dobar,ne mozemo da budemo u minusu:D) ostalo nista.

Jedine dobre vesti ovog prelaznog roka su potpis malog Andrije nadam se i Dace Pantica i ako Stojke ostane ostalo standardan JSL prelazni rok, neke "zvezde" Meridijan lige da se pokrpimo za istu ali ako budemo usli u LE opet cemo se brukati!

@Sacayak

Pa mi nemamo tih problema, nemamo ni krila ni pleja:D Imamo Luku koji ne zna gde bije i zamenu u vidu Malbasica koji ne lici na fudbalera dok nam se klinci ko zapete puske po kafanama cenkaju sa Albertom!

Samo da se osvrnem na klasican pucanj u sopstvenu nogu samo nama svojstven zbog pravila "dzabe je i sirce slatko"!Dovodimo 3 igraca u totalnom kurcu "na zajam"(Aksent,Malbasic,Grbic) kojima treba minimum pola godine da dodju sebi ali mali je problemcic sto oni nama ne trebaju za pola godine nego sad,A da stvar bude gora zauzimaju nam deci mesto koja bi eksplodirala garantujem bar u JSL ali ko te pita.Pride taj Malbasic nije nista bolji od nekog prosecnog JSL balvana al je izvikan, utrapio ga Ranko Nemcima pa je sad on neki igrac.Grbic djene djene kao poluspic bi mogao da se iskoristi u nasem deficitu spiceva kad ode Mitar ali i njemu treba vremena!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top