Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Grobar_95

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Али јеботе, МУСЛИ који краде лопту Рајсу у неким од задњих нападаааа!!!!!!!!!!!!!!!!! ИДЕМО БРЕЕЕЕЕЕ!
  2. Grobar_95

    ABA-liga 2012/13

    Utakmicu da komentarisem ne mogu, ali moram da se najebem majke komentatoru bosanskom koji kaze poslusajte pionir. Mrs bre cigancino!
  3. Grobar_95

    ABA-liga 2012/13

    http://m.vijesti.me/data/slika/19/182262.jpg Katastrofa sta nasa policija radi..
  4. Grobar_95

    ABA-liga 2012/13

    Bravo momci i hvala vam za ovu pobjedu. Zbog nas koji smo nasilno izbaceni jer smo dosli da bodrimo Partizan! Odlicna igra svih, a kod Luceta sam vidio posebnu zelju posle ovoga sto se izdesavalo.
  5. Grobar_95

    ABA-liga 2012/13

    Evo izvukao sam zivu glavu, znaci sve je bilo normalno i onda od jednom ulijece grupa varvara na teren i zalijece se put nas. Gadjaju nas bakljama i stolicama, dok mi nista ne radimo i mirno stojimo. Minut posle toga ulijece kordon policije na nasu tribinu i bije i djecu i djevojke, jedna...
  6. Grobar_95

    Liga Evrope 2012.

    Posto imam kablovsku "m-kabl" i imam arenu 4. Da li ce biti i na njoj utakmice ili samo na extra tv?
  7. Grobar_95

    VК Partizan, PK Partizan

    Колико год се они појачавали, ја просто не могу ни помислити на то да ће они урадит нешто против нас. Навикао сам се да не постоје, па тако и сад имам осјећај да су безопасни.
  8. Grobar_95

    Radio Mileva - leto 2012

    Аууу, Срлеее и Рнић. Некааа хвалаа не губе ми се живциии у 17-тој години живота части ми. Не прија да се чује чак ни у жељама. Нама треба животиња нека на мјесту штопераа да једе нападаче прво АЕЛ-а па онда и свих осталих.
  9. Grobar_95

    KK Partizan 2012/13

    Члан ЗЗЗЗ је направио малу шалу и написао ово "Manu heads to Europe". Ману да дође код нас је реално исто колико и ја да порастем 2 метра. Ја сам задовољан и са неким европским играчима на позицијама 1, 4 и 5. Какви НБА играчи, какви бакрачи..
  10. Grobar_95

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ево на ОБН кажу сад да дефинитивно идемо на побједника од она два... Ово је требално на ЛШ. Грешка извињаввам се :)
  11. Grobar_95

    Superliga Srbije 2012.

    Lose lose raspale cigane na guzove da dobijamo pih. Ovu sezonu nekako da preguramo pa da se rastajemo sa Vladom, ne moze vise ovako brate igra nam se raspada. Umjesto da napaljene cigane posaljemo kuci sa 30+ mi im produzetke dajemo. Ali ipak je na mene najjaci utisak ostavio debilitet petra...
  12. Grobar_95

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ajde hvala Bogu da ideeeeeeeee! Aj sad da dovedemo nekog ozbiljnog covjeka pa da napadamo ligu sampiona!
  13. Grobar_95

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Драгиша је чо`ек који има најбоље печење на свијету, а можда и шире! :D Никад га не прескочим кад идем за БГ, а и сваке године има нову слику на зиду са тимовима Партизана!
  14. Grobar_95

    Kup Srbije 2011/12

    За поразе у ове двије утакмице највећу кривицу сноси Дијара. Човјек је промашио СВЕ што не бих ја промашио. Био је себичан, губио је лопте, нула прекрижана за његов учинак. Онда Рнић који дефинитивно није за штопера Партизана, није ни ђура за предсједника, али јебига у Србији је све могуће...
  15. Grobar_95

    Kup Srbije 2011/12

    Није битно?! БИТНО ЈЕ! Данас све око мене стаје једино што ми је битно једино за шта данас живим је та куп утакмица. Мени је битна као што ми је битна свака утакмица Партизана макар била и у стоном тенису. Не занима ме данас ни школа, ни другови, ни родитељи, ни брат, данас размишљам само о...
  16. Grobar_95

    Jelen Superliga 2011/12

    Dobro je dobroo je jedva izdrzah ovaj prenos!
  17. Grobar_95

    Kup Radivoja Koraća 2012

    Bas smo fino odigrali, opet nije moglo bez ciganisanja ovih dzulova ali neka boli ih puno. Dzejms jako prodoran malo se zanio pa podivljao, al neka zar nismo kukali kako su nam plejevi mrtvi? Katic bije ko Sv.Ilija! :D To je to sjutra protiv fmp-a nam treba jos neko raspolozen.
  18. Grobar_95

    ПАОК

    Steta, bezveze primljeni golovi sudija navlacio za cigane bas bas. Nisam nesto odusevljen igrom PAOK-a, ali sta je tu je. Drumko, idu li u onaj plej of za LS prva 3 ili 4 tima?
  19. Grobar_95

    ABA-liga 2011/12

    Vladimire, daj otkaz molim te! Toliko si mi zgadio kosarku da je to nevjerovatno, koja ti je fora da kad neko igra dobro, a da to nije Milosavljevic mora odmah napolje?! Pa Bertans pokaze kvalitet i ti ga zalijepis za klupu super lijepkom. Idi i ne vracaj se!
  20. Grobar_95

    Akcija-GDE SU PARE?

    Evo malo i iz Podgorice!
Top