Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Bice kako gazda Bik kaze...a mi mozemo da se "nadamo" promjenama,koliko hocemo. Da'l ce novi predsjednik,na papitu,biti Milija,Bogi ili neko treci u svakom slucaju ce biti samo pion velikih gazdi. Nazalost,ali tako je prethodnih 20 godina,a bice i u buducnosti.

Bude li Bogićević gazda bik će biti relevantan kao lanjski sneg. Upravo zato je i potegao da Milija bude predsednik.

... mislim da se Bik pitao to bi sve bilo gotovo jos januara

Koliko ja znam, Bik trenutno najviše koči, jer želi Miliju pre Bogija.

Boga molite da Bogićević preuzme PFC jer nad njim nema gazde, osim samog Boga! OK, i on sarađuje i sluša sugestije drugih, ali sam donosi odluke. Mnogo je jak igrač u svetu i ova srpska politička žgadija ne može ništa da mu uradi. Pokušao je onaj štakor Ružić, pa je odmah dobio po nosu od Dačića, koji se izvinjavao Bogiju.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ovi izborni rezultati bas i ne idu na ruku dolasku Bogicevica. Ako DS ispadne iz vlasti, on otpada kao opcija, zar ne?

Molim forumase da se sad ne povede rasprava o izborima u Srbiji kao takvim, vec da mi neko odgovori ako zna samo u kontekstu promena u nasem Djurgardenu.

EDIT: Da ne gomilam postove, mislio sam da sam bio jasan, ali izgleda da nisam pa da pokusam ponovo - Sve sto sam naveo govorim pod uslovom da Tomina pobeda preokrene situaciju u pregovorima oko vlade, okrene Dacica na drugu stranu i da se napravi vlada SNS-SPS i jos neko. Dakle, bez DS-a.
 
Последња измена:

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Da li je vama jasno da meni ništa nije jasno? :D

Do sad se moglo pohvatati šta i ko je za koga, a ko će sad da iskoči ako DS (Bogićevićevi) ispadnu iz vlasti...?

Sad ostaje da čekamo.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
@ Nimante,
Necu previse ulaziti u tu pricu, ali jucerasnji rezultati ne menjaju strukturu i sastav vlade, cija je vecina vec obezbedjena dogovorenom koalicijom.
Ne verujem da promena Predsednika drzave menja bilo sta u vezi FKP.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Bogicevic moze da bude gazda u svojim firmama, u FKP se zna ko vedri i oblaci. Prica za malu decu. Da je toliko zajeban igrac, odavno bi resio dileme oko njegovog dolaska, a ne da na ovaj nacin ispada neozbiljan (nije ni dosao, a vec je poceo da ne ispunjava obecanja, pocev od datuma njegovog dolaska).
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Upravo tako Jegdo,ako je Bik jedina prepreka Bogicevicu onda je svima jasno koliko je "mocan". A i Partizan ima veci profit od prodaje igraca nego gotovo sve Mikojeve firme zajedno.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Bogicevic moze da bude gazda u svojim firmama, u FKP se zna ko vedri i oblaci. Prica za malu decu. Da je toliko zajeban igrac, odavno bi resio dileme oko njegovog dolaska, a ne da na ovaj nacin ispada neozbiljan (nije ni dosao, a vec je poceo da ne ispunjava obecanja, pocev od datuma njegovog dolaska).

Pa nije on jedini ozbiljan covek u drzavi...
Polako ljudi. Sada sledi rasplet. Cekam vec godinu dana da ovi odu tako da mi 1-2 nedelje nece prestavljati problem.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма који Бик , бик је испушена муштикла. Највећа препрека је био и остао СПС.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nemojmo pljuvati na sve zivo, svi bismo mi voleli da dodje recimo Pedja Mijatovic i otme klub iz kandzi bagre koja drma ovom napacenom zemljom, al od toga nista, tako da imamo 3 opcije, sto se da videti iz postova Gazde, Cerberusa itd, a nema razloga da im ne verujemo:

1. Mutavi i ekipa oko njega (pu pu, da pregrizem jezik i da se pomerim s mesta)
2. Milija (onda dobijamo i Bika iz senke)
3. Bogicevic - ne znamo sta da ocekujemo zasad, ali skinuce nam i Mutavog i Bika sa vrata.

Ne znam za vas, meni treca opcija mnogo bolje zvuci nego prve dve.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Za sve će da se odluči kad stigne depeša iz ambasade.

Ja sam i pre ovih izbora rekao da će biti 'žuto-plave' koalicije pa u skladu sa tim Bogićević bi trebalo da dođe.

Ta priča Gargamele ne pije više vodu, svi dobro znaju da će depeša da odluči a ne njihovi kafanski dogovori.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.314
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
treca opcija ima moc da jednog dana kupi klub. ta opcija posluje veoma dobro i uziva poverenje diljem sveta.
za to dizem obe noge i ruke
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Joj ljudi, dokle vise sa fantaziranjem oko kupovine Partizana... Ako Partizan postane privatni klub igracemo za 10 godina sa Zvezdarom a ne sa Zvezdom. Sta vi mislite da ce neki srpski kulov da ulaze pare kao oni ludi rusi ili arapi ? Ne, on ce gledati da izmuze iz kluba svaku mogucu i nemogucu paru. Ako mislite da je ovo sada strasno samo cekajte to, dovoljan vam je pokazatelj kako posluje 90 % privatizovanih firmi (ako i posluju uopste) A ako mislite da ce navijaci da sprece to tek onda ste u zabludi za medalje... Ciganima zelite privatizaciju, bolje ce nama biti :D
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
A zasto neki ludi Rus ili Arapin ne bi uzeo FKP, zasto mora neko nas da bude?
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Zato sto ce se isti sistem privatizacije kao i za ostale firme primenjivati i na FKP. Dace se blizoj , daljoj , najdaljoj familiji, strini od tetkinog brate ili tako vec nekome... Ako ce doci neko ko ce da ulaze i radi na razvoju kluba dobrodosao je, ali sumnjam da ce neko takav biti prioritet. Pre ce biti u pitanju neki trgovac robljem kao mali Misko koji ce igrace prodavati na kilo, a utakmice ce biti kao izlog u mesari. :D Figurativno receno :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bogićević se zajebao kad je javno rekao da namerava da kupi Partizan.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Rekao je sigurno.
Evo nešto:
Bogićević, vlasnik i direktor koncerna Farmakom, već nekoliko meseci pominje se kao novi predsednik “crno-belih”, a i sam je u više navrata javno isticao da će preuzeti čelnu poziciju Partizana. On je obećao da će doneti značajna finansijska sredstva u klub, a spreman je i da ga kupi kad se u potpunosti regulišu pravila privatizacije, saznaje “Blic”.

A on bi mogao lakše od drugih da izdejstvuje privatizaciju.
Kažem opet,sjebao se što je ovo rekao ili što je ovo izašlo u javnost jer mnogima ne odgovara jer im je Partizan koka nosilja i to zlatna koka.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Bogicevic moze da bude gazda u svojim firmama, u FKP se zna ko vedri i oblaci. Prica za malu decu. Da je toliko zajeban igrac, odavno bi resio dileme oko njegovog dolaska, a ne da na ovaj nacin ispada neozbiljan (nije ni dosao, a vec je poceo da ne ispunjava obecanja, pocev od datuma njegovog dolaska).

Neupućen!

Upravo tako Jegdo,ako je Bik jedina prepreka Bogicevicu onda je svima jasno koliko je "mocan". A i Partizan ima veci profit od prodaje igraca nego gotovo sve Mikojeve firme zajedno.

Smešno!

Joj ljudi, dokle vise sa fantaziranjem oko kupovine Partizana... Ako Partizan postane privatni klub igracemo za 10 godina sa Zvezdarom a ne sa Zvezdom. Sta vi mislite da ce neki srpski kulov da ulaze pare kao oni ludi rusi ili arapi ? Ne, on ce gledati da izmuze iz kluba svaku mogucu i nemogucu paru. Ako mislite da je ovo sada strasno samo cekajte to, dovoljan vam je pokazatelj kako posluje 90 % privatizovanih firmi (ako i posluju uopste) A ako mislite da ce navijaci da sprece to tek onda ste u zabludi za medalje... Ciganima zelite privatizaciju, bolje ce nama biti :D

Da čovek ne poveruje!

Šta sve ovde neću pročitati! :banghead

Znam da ste nervozni zbog ove situacije, a ko nije, ali mućnite glavom pre nego što nešto ovako napišete.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top